fym-harita-konya

HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan Konya merkezli FYM Harita Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti. tüm mühendislik dallarında hizmet vermekle birlikte öncelikli olan uzmanlık sahamız harita mühendisliği faaliyetleridir.

Harita Mühendislik-Müşavirlik, tüm altyapı ve üstyapı projeleri (karayolu, demiryolu, havaalanı, liman, doğalgaz boru hatları, petrol boru hatları, su v.b. etüt ve proje işleri), tüm kamulaştırma projeleri, imar uygulamaları, arazi toplulaştırma projeleri, yersel ve fotogrametrik halihazır harita üretimi, coğrafi bilgi sistemleri, orman kadastrosu ve uygulaması, kadastro yenileme işleri, tarihi eser modellenmesi, Ges kurulumunda gerekli olan tescilli ve tescilsiz haritacılık hizmetleri, panel oturum planı hazırlanması, gölgelendirme hesapları, sahaya uygulanması ve projelendirilmesi ve fizibilite raporları, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmetleri alanındaki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmet olarak sunduğumuz alanlardaki teknik bilgi, beceri ve kabiliyetimiz, kalite sistemimiz ve güven odaklı hizmet anlayışımız ile ihtiyaç sahiplerinin tercih ettiği bir firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma anlayışı, bilimin ve teknolojinin ışığında insan ve çevreyi baz alarak, kamu yararını gözeten, meslek etiği ve disiplini çerçevesinde, iyi planlama ve yönetim ile zamanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunma anlayışına odaklanarak yolumuza devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

FYM Harita; başta Kamu Kurumları, Belediyeler ve İnşaat Kuruluşları olmak üzere harita mühendislik hizmetlerine ihtiyaç duyan diğer tüm müşterilerine; mühendislik faaliyetlerinde çözüm ortağı olmayı, zaman ve değer kazandırmayı hedeflemektedir. Firmamız dinamik yapısı ve mesleki heyecanının verdiği sinerji ile ihtiyaç duyulan hizmeti; deneyimli teknik personeli ve teknolojiyi yakından takip eden çağdaş bakış açısı ile kaliteli hizmeti sunmayı;  yüksek iş ahlakı ve teknik hassasiyetle sağladığı güven ile de iş ortaklarının daima ilk tercihi olmayı ilke edinmiştir.

cp1

VİZYONUMUZ

FYM Harita ailesi; içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, kaliteli ve dinamik hizmet anlayışı ile uluslararası standartlara ulaşmayı, kurulan MİSEM (Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi) ve AR-GE-M (Araştırma Geliştirme Merkezi) birimleri ile sahip olduğu potansiyel iş kolunu minimum zaman ve maliyetle, maksimum fayda ve kaliteyi üretecek doğrultuda sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine ve mühendisliğine artı bir değer kazandırmayı kendisine vizyon edinmiştir.

cp2

KALİTE POLİTİKAMIZ

FYM Harita; gün geçtikçe değişen ve çeşitlenen müşteri taleplerine çözüm üretmek, hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyetini sağlamak, maliyetleri minimum seviyeye çekmek için konusunda uzman teknik personeli ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli geliştirilmesi ve uluslararası kalite standartlarına ulaşması için; dinamik, güvenilir, çağdaş, etik kurallara önem veren, başladığı işi bitiren ve bunların kurumsal standartlarımızı sağlaması için kurulan, MİSEM (Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi) ve AR-GE-M (Araştırma Geliştirme Merkezi) birimlerine önem vermek firmamızın kalite politikasını oluşturmaktadır.

cp3